Choď na obsah Choď na menu
 


Okres Bratislava I

3. 10. 2010

Kandidáti na poslancov mestského zastupiteľstva za volebných obvod Staré mesto - 4 mandáty:

 

1. PhDr. Oliver Andrásy (53) moderátor, Porubského 12 (Konzervatívni demokrati Slovenska)

 

2. Mgr. Miroslava Babčanová (40), kultúrny pracovník

na MÚ, Heydukova 19 (SMER - sociálna demokracia, Strana zelených

Slovenska, Slovenská národná strana, Slobodné Fórum, Hnutie za demokraciu)

 

3. Ing. Martin Borguľa (33) ekonóm, poslanec MČ, VÚC, Chorvátska 2 (SMER - sociálna demokracia, Strana zelených Slovenska, Slovenská národná strana, Slobodné Fórum, Hnutie za demokraciu)

 

4. Bc. Ivan Bútora (28) vodič

MHD, aktivista iniciatívy Bratislava

otvorene, Ľubinská 6 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

)

 

5. RNDr. Marta Černá (74), predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Na Kalvárii 7 (Nezávislé fórum)

 

6. Mgr. Juraj Droba, MBA, M.A. (39), manažér, poslanec NR SR, Jaseňová 12/A (Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD, Občianska konzervatívna strana)

 

7. Ing. Oskár Elschek (41), diplomatický zamestnanec

, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Beskydská 6 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

 

8. prof. MUDr. Viliam Fischer, CSc., FICS (72), lekár, Fialkové údolie 49 (nezávislý kandidát)

 

9. Mgr. Zuzana Frenglová (49), herečka, Štefánikova 33 (Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko)

 

10. Ing. Pavel Hatala (69), technik, V záhradách

8 (Slovenská ľudová strana)

 

11. PhDr. Štefan Holčík (66), archeológ, Čelakovského 3 (Nezávislé fórum)

 

12. MUDr. Samuel Janec (58), lekár, Tvarožkova 8 (SMER - sociálna demokracia, Strana zelených Slovenska, Slovenská národná strana, Slobodné Fórum, Hnutie za demokraciu)

 

13. JUDr. Ivan Kičikolev (60), právnik, Svetlá 7 (Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko)

 

14. Ing. Dušan Kozovský PhD. (37), vysokoškolský učiteľ, súdny znalec, Šoltésovej 2690/13 (Prosperita Slovenska)

 

15. PhDr. Oľga Köhlerová (62), podnikateľka, Koreničova 14 (AZEN - Aliancia za Európu národov)

 

16. Jiří Lebiš (31), špecialista nových médií, Hlboká 8 (Strana demokratickej ľavice)

 

17. Mgr. Bohdana Machajová (56), magistra farmácie, manažérka, Františkánske námestie 7 (nezávislá kandidátka)

 

18. Mgr. Božena Marienková (52), hudobná

pedagogička, Karadžičova 37 (Strana demokratickej ľavice)

 

19. Bc. Juraj Mikulášek (31), poisťovací maklér, Karadžičova 57 (nezávislý kandidát)

 

20. Mgr. Miloš Nešpor (59), tajomník ZO, Povraznícka 7 (Strana demokratickej ľavice)

 

21. MUDr. Peter Osuský, CSc. (57), vysokoškolský pedagóg, lekár, Palisády 32 (Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD, Občianska konzervatívna strana)

 

22. Stanislav Pánis (60), ekonóm, Vrančovičova 42 (Slovenská národná jednota)

 

23. Soňa Párnická (64), ochranárka, aktivistka iniciatívy Bratislava otvorene, Björnsonova 2 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

 

24. Ing. arch. Andrej Petrek (52), architekt, Karpatská 19 (nezávislý kandidát)

 

25. Vlasta Pinterová (62), dôchodkyňa, Konventná 7 (SMER - sociálna demokracia, Strana zelených Slovenska, Slovenská národná strana, Slobodné Fórum, Hnutie za demokraciu)

 

26. Ing. Kamil Procházka (75), riaditeľ nadácie, novinár, ekológ, Majakovského 13 (nezávislý kandidát)

 

27. Ing. Peter Schmidt (46), ekonóm, Novosvetská 52 (nezávislý kandidát)

 

28. RNDr. Peter Smrek (55), vysokoškolský učiteľ, Sokolská 18 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

 

29. MUDr. Martin Somora (59), lekár, Medená 5 (AZEN - Aliancia za Európu národov)

 

30. Mgr. Martin Šebo (41), mediálny konzultant, Havlíčkova 4/A, kandidát koalície Smer-SD, Most-Híd, Strana zelených na Slovensku

31. Mgr. Sven Šovčík (40), politológ, Björnsonova 5, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD, Občianska konzervatívna strana)

 

32. JUDr.Peter Šrobár (32), právnik, Laurinská 12 (Nezávislé fórum)

 

33. Mgr. Radoslav Števčík (40), šéfredaktor Bratislavských novín, Vajanského nábrežie 17/B (Nezávislé fórum)

 

34. Miroslav Šuňal (38), technik, Vazovova 7 (Slovenská národná jednota)

 

35. JUDr. Dagmar Valuchová (52), advokátka, Martákovej 3 (Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD, Občianska konzervatívna strana)

 

Voľby starostu Mestskej časti Staré mesto

 

Štefan Šebesta, nezávislý kandidát na starostu mestskej časti Staré Mesto

Petrek Andrej, nezávislý kandidát na starostu mestskej časti Staré Mesto

Tatiana Rosová, kandidátka na starostu mestskej časti Staré Mesto za koalíciu SDKÚ-DS - SaS - KDH - OKS

Martin Borguľa, kandidát na starostu mestskej časti Staré Mesto za koalíciu Smer-SD - Most-Híd- Strana zelených Slovenska

Miroslav Šuňal, kandidátka na starostu mestskej časti Staré Mesto za Slovenskú národnú jednotu

 

Kandidáti na poslancov Miestneho zastupiteľstva Staré mesto

 

Volebný obvod č. 1 - počet poslancov: 2

 

1. Oliver Andrásy, PhDr., 53r., moderátor, Porubského 12, Konzervatívni demokrati Slovenska

 

2. Ivan Bútora, Bc., 28r., vodič MHD, aktivista iniciatívy Bratislava

otvorene, Lubinská 6, koalícia: Zmena

zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

3. Marek Čambal, MUDr., PhD., 35r., lekár, Javorinská 11,  koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

4. Richard Fekete, Mgr., 37r., manažér, Mikulášska 9, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana

, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

5. Štefan Holčík, PhDr., 66r., archeológ, Čelakovského 3, Nezávislé fórum

 

6. Barbara Ježová, Mgr., 35r., marketingový manažér, Holubyho 1, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených

Slovenska

 

7. Oľga Köhlerová, PhDr., 62r., podnikateľka, Koreničova 14, AZEN – Aliancia za Európu národov

 

8. Bohdana Machajová, Mgr., 56r., magistra farmácie, manažer, Františkánske nám. 7, nezávislý kandidát

 

9. Vladimír Pištek, Ing., 47r., ekonóm, Galandova 2, nezávislý kandidát

 

10. Marián Procházka, Ing., 53r., ekonóm, Lichardova 26, nezávislý kandidát

 

11. Marián Pukač, Ing., 38r., ekonóm, Fraňa Kráľa 12, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

12. Adrian Rajter, Mgr., 42r., muzikológ, Fándlyho 1, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

13. Martin Somora, MUDr., 59r., lekár, Medená 5, AZEN – Aliancia za Európu národov

Volebný obvod č. 2 - počet poslancov: 2

 

1. Jozef

Dobiaš, Ing., 44r., poradca, Obchodná 26, Slovenská ľudová strana

 

2. Pavel Gundel, 52r., manažér, Mariánska 8, Občianski kandidáti

 

3. Ivan Haverlík, Doc., RNDr., CSc., 64r., kybernetik, Škarniclova 2, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

4. Ernest Klotton (53), živnostník, Novosvetská 40 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

 

5. Ivan Krištof, Ing., 38r., manažér, Záhradnícka 20, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

6. Peter Osuský, MUDr., 57r., lekár, Palisády 32, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

7. Ján Smik, PaedDr., 58r., riaditeľ spoločnosti, Špitálska 57, Európska demokratická strana

 

8. Kristián Straka, Ing., 64r., dôchodca, Panská 29, nezávislý kandidát

 

9. Eva Šestáková, RNDr., 54r., pedagóg – výskumný pracovník, Námestie SNP 17, Nezávislé fórum

 

10. Marta Šteffeková, JUDr., 58r., právnička, Obchodná 24, Nezávislé fórum

Volebný obvod č. 3 - počet poslancov: 2

 

1. Miroslava Babčanová, Mgr., 40r., kultúrny pracovník

, Heydukova 19, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

2. Emil Bartko, Mgr., PhD., 65r., pedagóg, Mariánska 12, Občianski kandidáti

 

3. Gabriel Kollár, Ing., 58r., manager, Františkánske nám. 7, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

4. Halka Ležovičová, MUDr., 56r., lekárka, Zelená 1, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

5. Vladimír Palko, Mgr., 29r., historik, Medená 21, Konzervatívni demokrati Slovenska

 

6. Karol Rebro, Ing. arch., 64r., architekt, Strakova 1, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

7. Peter Šrobár, JUDr., 32r., právnik, Laurinská 12, Nezávislé fórum

 

8. Radoslav Števčík, Mgr., 40r., šéfredaktor Bratislavských novín, Vajanského nábr. 17, Nezávislé fórum

 

9. Ing. Matej Vagač (43), geodet, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Dobrovičova 10 (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

Volebný obvod č. 4 - počet poslancov: 2

 

1. Oľga Adamcová, JUDr., 57r., právnička, Tichá 9, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

2. Pavol Baxa, Ing., 52r., štatistik, Bartókova 6, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

3. Oskár Elschek, Ing., 41r., diplomatický zamestnanec, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Beskydská 6, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

4. Viktor Muránsky, 49r., živnostník, Lubinská 32, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

5. Katarína Orthová, Bc., 37r., manažérka, Tichá 4, Občianski kandidáti

 

6. Kamil Procházka, Ing., 75r., riaditeľ nadácie, novinár, ekológ, Majakovského 13, nezávislý kandidát

 

7. Jana Španková, Ing., 46r., ekonómka, Drotárska cesta 9, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5 - počet poslancov: 2

 

1. Štefan Bučko, Doc., Mgr. art., 53r., herec, Koreničova 3, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

2. Alexander Dmitrenko, Ing., 31r., ekonóm, Na Kalvárii 1, Nezávislé fórum

 

3. Soňa Dočolomanská, Mgr., Ing., 50r., sociálna práca

, Vysoká 4, nezávislý kandidát

 

4. Ján Drinovský, 19r., študent, Mlynská dolina 33, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

5. Alexander Hidvéghy, 32r., ekonóm, Havlíčkova 15, Nezávislé fórum

 

6. Juraj Húska, 33r., živnostník, Lermontovova 2, koalícia: Strana demokratickej ľavice, Strana zelených

 

7. Peter Chrenka, Mgr., 28r., doktorand, aktivista City Bike, Drotárska cesta 39, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

8. Jiří Lebiš, 31r., špecialista nových médií, Hlboká cesta 8, koalícia: Strana demokratickej ľavice, Strana zelených

 

9. Barbora Oráčová, Mgr., PaedDr., PhD., 38r., pedagogička, Wilsonova 2, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

10. Peter Schmidt, Ing., 46r., ekonóm, Novosvetská 52, Občianski kandidáti

 

11. Martin Šebo, 41r., mediálny konzultant, Havlíčkova 4/A, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 6 - počet poslancov: 2

 

1. Slavomír Blažek, Ing., 23r., programátor, Ul. 29. augusta 28, Komunistická strana Slovenska

 

2. Marta Černá, RNDr., 74r., predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Na Kalvárii 7, Nezávislé fórum

 

3. Ondrej Dostál, Mgr., 39r., sociológ, Beskydská 8, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

4. Oľga Fábryová, 63r., prekladateľka, Pražská 37, Komunistická strana Slovenska

 

5. Slavomír Frešo, 32r., IT špecialista, Murgašova 2, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

6. Peter Smrek, RNDr., 55r., vysokoškolský učiteľ, Sokolská 18, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

7. Gabriela Vyhnáliková,  49r., bezpečnostný technik, Holekova 6, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 7 - počet poslancov: 3

 

1. Martin Bokroš, 37r., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, obchodno-technický poradca, Floriánske nám. 1, Slovenská moderná spoločnosť

 

2. Miloš Domorák, 40r., živnostník, Koreničova 3, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

3. Lívia Hrašková, Mgr., 47r., historik, Záhradnícka 37, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

4. Samuel Janec, MUDr., 58r., lekár, Tvarožkova 8, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

5. Ján Krta, Ing., 36r., ekonóm, Belopotockého 2, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

6. Ján Mackovič, Ing. arch., 51r., architekt-pamiatkár, Povraznícka 5, Nezávislé fórum

 

7. Juliana Margočová, Ing., 69r., stavebná

inžinierka, Belopotockého 1, Občianski kandidáti

 

8. Božena Marienková, Mgr., 52r., hudobná pedagogička, Karadžičova 37, koalícia: Strana demokratickej ľavice, Strana zelených

 

9. Miloš Nešpor, Mgr., 59r., tajomník ZO, Povraznícka 7, koalícia: Strana demokratickej ľavice, Strana zelených

 

10. Rudolf Oravec, Mgr., 64r., projektový manažér, Wilsonova 2, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

11. Soňa Párnická (64), ochranárka, aktivistka iniciatívy Bratislava otvorene, Björnsonova 2 (Zmena zdola Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana)

 

12. Juraj Štofko, MUDr., PhD., 57r., lekár, Záhradnícka 1, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

13. Miroslav Šuňal, 38r., technik, Vazovova 7, Slovenská národná jednota

Volebný obvod č. 8 - počet poslancov: 2

 

1. Martin Borguľa, Ing., 33r., ekonóm, miestny poslanec, Chorvátska 2, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

2. Marcel Dzurilla, 31r., architekt, Sokolská 18, koalícia: Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

 

3. Natália Halásová, Ing., 39r., finančná

poradkyňa, Lazaretská 31, Občianski kandidáti

 

4. Štefan Jaška, Mgr., PhDr., 50r., právnik, politológ, Obchodná 41, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

5. Dušan Kozovský, Ing., PhD., 37r., vysokoškolský učiteľ, súdny znalec, Šoltésovej 13, Prosperita Slovenska

 

6. Mário Ležovič, RNDr., PhD., MPH, 29r., vysokoškolský pedagóg, Zelená 1, koalícia: Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

 

7. Albín Štofila, Ing., PhD.,  61r., vysokoškolský učiteľ, Pražská 5, koalícia: SMER-sociálna demokracia, Most-Híd, Strana zelených Slovenska

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.