Choď na obsah Choď na menu
 


Bratislava vo voľbách do VÚC 2009

13. 11. 2010

Bratislava, VO 1

 

1. Mgr. Miroslava Babčanová (39), historička, Heydukova 19, Bratislava - Staré Mesto

(SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

2. Ing. Martin Borguľa (32), inžinier ekonómie, Chorvátska 2, Bratislava - Staré

Mesto (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

3. Ing. Katarína Čentéšová (29), správca konkurznej podstaty, Bratislava - Staré Mesto (EDS)

 

4. RNDr. Marta Černá (73), predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Na Kalvárii 7, Bratislava - Staré Mesto (Nezávislé fórum)

 

5. Mgr. Vlado Černý (58), herec, Sokolská 10, Bratislava - Staré Mesto (SF, ND)

 

6. Mgr. Ondrej Dostál (38), sociológ, Beskydská 8, Bratislava - Staré Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

7. Mgr. Juraj Droba, MBA, MA (38) súkromný podnikateľ, Jaseňova 12/A, Bratislava - Staré Mesto (SaS)

 

8. Ing. Ivan Dutka (68), stavebný

inžinier, Sokolská 2, Bratislava - Staré Mesto (SNS)

 

9. Ing. arch. Marcel Dzurilla (30), architekt, Sokolská 18, Bratislava - Staré Mesto (DÚS, DS)

 

10. Ing. Oskár Elschek (40), diplomatický zamestnanec, Beskydská 3086/6, Bratislava - Staré Mesto (Nezávislý kandidát)

 

11. Oľga Fábryová (62), prekladateľka, Pražská 37, Bratislava - Staré Mesto (KSS)

 

12. Mgr. Zita Furková (69), herečka, Slepá 3, Bratislava - Staré Mesto (SF, ND)

 

13. Mgr. Jana Garvoldtová (44), novinárka, Björnsonova 16, Bratislava - Staré Mesto (MOST-HÍD)

 

14. Mgr. Wanda Hrycová (31), producentka, Beblavého 4, Bratislava - Staré Mesto (SaS)

 

15. Juraj Húska (32), živnostník, Lermontovova 2, Bratislava - Staré Mesto (SDĽ)

 

16. RNDr. Elena Jágerská (46), tanečný pedagóg, Ulica 29. augusta 38, Bratislava - Staré Mesto (SF, ND)

 

17. Ing. Juraj Janošovský (56), technik, Karpatská 2, Bratislava - Staré Mesto (ÚSVIT)

 

18. Mgr. Dušan Jarjabek (56), operný spevák, Panská 37, Bratislava - Staré Mesto (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

19. Jaroslav Ježek (45), pedagóg, Štetinova 690/7, Bratislava - Staré Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

20. Ing. arch. Karol Kállay (54), architekt, Fándlyho 12/A, Bratislava - Staré Mesto (Občianski kandidáti)

 

21. PharmDr. Milan

Lopašovský (46), farmaceut, Fraňa Kráľa 1, Bratislava - Staré Mesto (EDS)

 

22. Mgr. Božena Marienková (51), hudobný

pedagóg, Karadžičova 37, Bratislava - Staré Mesto (Strana zelených

)

 

23. JUDr. Rudolf Martančík (65), právnik, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 36, Bratislava - Staré Mesto (ÚSVIT)

 

24. MUDr. Tibor Molčan (53), lekár, Kysucká 1, Bratislava - Staré Mesto (Občianski kandidáti)

 

25. MUDr. Andrea Mrázová (68), lekár, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 20, Bratislava - Staré Mesto (SNS)

 

26. Ing. Oľga Paučová (53), rastlinolekárka, Bartókova 2, Bratislava - Staré Mesto (SNS)

 

27. Ing. Vladimír Pekárik (79), dôchodca, Krížna 8, Bratislava - Staré Mesto (SNJ)

 

28. Ing. arch. akad. arch. Karol Rebro (63), architekt, Strakova 1, Bratislava - Staré Mesto (SaS)

 

29. Ing. Gabriela Smolíková (48), manažérka, Lovinského 12, Bratislava - Staré Mesto (KDS)

 

30. RNDr. Peter Smrek (54), vysokoškolský učiteľ, Sokolská 18, Bratislava - Staré Mesto (DÚS, DS)

 

31. Martin Stolár (48), technik, Obchodná

35, Bratislava - Staré Mesto (Strana zelených)

 

32. RNDr. Eva Šestáková (54), pedagóg - výskumný a vývojový zamestnanec, Námestie SNP 17, Bratislava - Staré Mesto (Nezávislé fórum)

 

33. Štefan Šinka (52), podnikateľ, Šulekova 4, Bratislava - Staré Mesto (MOST-HÍD)

 

34. Ing. Jana Španková (45), ekonómka, Sládkovičova 9, Bratislava - Staré Mesto (Nezávislý kandidát)

 

35. JUDr. Marta Šteffeková (57), právnik, Obchodná 24, Bratislava - Staré Mesto (Občianski kandidáti)

 

36. Miroslav Šuňal (37), strojník, Vazovova 7, Bratislava - Staré Mesto (SNJ)

 

37. MUDr. Peter Tatár, CSc. (56), lekár, Palisády 34, Bratislava - Staré Mesto (MOST-HÍD)

 

38. Ing. Matej Vagač (42), občiansky aktivista - Bratislava

otvorene, Dobrovičova 10, Bratislava - Staré Mesto (Nezávislé fórum)

 

39. Doc. MUDr. František Valašek, CSc. (55), marketingový manažér, Drotárska 39, Bratislava - Staré Mesto (EDS)

 

40. Mgr. Magdaléna Vášáryová (61), poslankyňa NR SR, Dostojevského rad 11, Bratislava - Staré Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

Obvod 2

 

1. Jozef Adámek (40), podnikateľ, Ostredková 6, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

2. Mgr. Adrián Arpai (28), projektový manažér, Záhradnícka 85, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

3. JUDr. Jozef Barmoš (55), futbalový tréner

, Slatinská 28, Bratislava - Vrakuňa (Občianski kandidáti)

 

4. Roman Blanár (45), manažér, Medzilaborecká 19, Bratislava (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

5. Ing. Arch. Ivan Boháč (45), architekt, Teslova 32, Bratislava - Ružinov (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

6. Ing. Ján Čapkovič (61), futbalový

manažér, Bajzova 1, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

7. Stanislav Danek (53), finančný

maklér, Sabinovská 11, Bratislava - Ružinov (LS)

 

8. Ing. Slavomír Drozd (44), dizajnér, Mierová 38, Bratislava - Ružinov (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

9. Mgr. Ladislav Fatura (40), starosta, Stavbárska 44, Bratislava - Vrakuňa (Občianski kandidáti)

 

10. PhDr. Monika Flašíková-Beňová (41), europoslankyňa, Hrušovská 48/B, Bratislava - Vrakuňa (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

11. Bc. Roman Foltín (43), konateľ spoločnosti, Stachanovská 18, Bratislava - Ružinov (SaS)

 

12. Mgr. Ing. Stanislav Fořt (32), finančný a právny poradca, Vrútocká 36, Bratislava - Ružinov (SaS)

 

13. Mgr. Marek Gabonay (30), žurnalista, Štefunkova 19, Bratislava - Ružinov (SaS)

 

14. MVDr. Otto Galis (51), veterinárny lekár, Sedmokrásková 2, Bratislava - Ružinov (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

15. Ing. Štefan Gašparík (50), vedúci autoservisu, Mierová 10, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

16. JUDr. Svetlana Gavorová (33), právnik, Budovateľská 23, Bratislava - Ružinov (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

17. Ing. Jozef Grznár (58), ekonóm, Palkovičova 12, Bratislava - Ružinov (Nezávislý kandidát)

 

18. Ing. Eva Mária Harvanová (63), ekonómka, Včelárska 5, Bratislava - Ružinov (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

19. Ľubica Hlasicová (36), učtovníčka, Vrakúnska cesta 2, Bratislava - Ružinov (EDS)

 

20. Mgr. Attila Horváth (42), obchodný manažér, Miletičova 55, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

21. JUDr. Peter

Hríb (47), advokát, Bajzova 4, Bratislava - Ružinov (DÚS, DS)

 

22. Dušan Hruška (49), stredoškolský učiteľ, Edisonova 29, Bratislava - Ružinov (Strana zelených

)

 

23. Karol Hrúza (68), zvárač, Žitavská 2, Bratislava - Vrakuňa (ÚSVIT)

 

24. Václav Kappel (54), podnikateľ, Čiernovodská 6, Bratislava - Vrakuňa (RIS)

 

25. Ing. Martin Klementis (45), správca pohľadávok, Krížna 4928/64, Bratislava - Ružinov (SaS)

 

26. Ing. Arch. Vladimir Kokolevsky (54), architekt, Astrová 20, Bratislava - Ružinov (DÚS, DS)

 

27. Ing. Zdenka Kramplová (52), poslankyňa NR SR, Nové záhrady

IV/10, Bratislava - Ružinov (Nezávislý kandidát)

 

28. Rudolf Kučera (58), člen strážnej služby, Sklenárova 20, Bratislava - Ružinov (ÚSVIT)

 

29. Mgr. Ing. Martin Kuruc (35), stavebný

inžinier/právnik, Turčianska 44, Bratislava - Ružinov (Občianski kandidáti)

 

30. Daniel Mikletič (50), textár a novinár, Lidická 21, Bratislava - Ružinov (SF, ND)

 

31. Mgr. Valentín Mikuš (50), manažér/právnik, Votrubova 8, Bratislava - Ružinov (Občianski kandidáti)

 

32. MVDr. Vladimír Morgoš (58), veterinárny lekár, Seberíniho 15, Bratislava - Ružinov (Občianski kandidáti)

 

33. Ing. Silvia Mrázová (48), ekonóm, Hontianska 2, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

34. Robert Müller (52), podnikateľ, Radarová 14, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

35. MUDr. Zuzana Murárová, PhD. (32), lekárka, Arménska 10, Bratislava - Vrakuňa (Občianski kandidáti)

 

36. Ing. Eugen Mýtnik (52), bezpečnostný pracovník, Slatinská 9, Bratislava - Vrakuňa (KSS)

 

37. Ing. Jaroslav Nahalka (58), vedúci marketingu, Páričkova 5, Bratislava - Ružinov (SĽS)

 

38. Ing. Milan Nehaj (55), ekonóm, Galaktická 6, Bratislava - Ružinov (SF, ND)

 

39. JUDr. Ivo Nesrovnal (45), právnik, Jelačičova 18, Bratislava - Ružinov (SDKÚ-DS, KDH, SMK MKP, OKS)

 

40. Mária Pajdlhauserová (52), ekonómka, Rezedová 28, Bratislava - Ružinov (LS)

 

41. Ing.  Dušan Pekár (45), zástupca starostu, Martinská 37, Bratislava - Ružinov (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

42. Ing. Branisla Porubský (40), ekonóm, Listová 1/A, Bratislava - Ružinov (DÚS, DS)

 

43. JUDr. Juraj Potúček (52), živnostník, Bodvianska 15, Bratislava - Vrakuňa (KSS)

 

44. Anton Prokopius (47), podnikateľ, Slatinská 4, Bratislava - Vrakuňa, (EDS)

 

45. Ing. Eduard Púčik (47), manažér, Nezábudková 22, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

46. Jozef Rojko (67), dôchodca, Rumančeková 2, Bratislava - Ružinov (SNJ)

 

47. PhDr. Miroslav Sedlák, MBA (54), konzultant, Líščie Nivy 8, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

48. Ing. Zuzana Schwartzová (43), manažérka, Ráztočná 79, Bratislava - Vrakuňa (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

49. Ing. Vladimír Sloboda (30), manažér kvality, Vietnamská 42, Bratislava - Ružinov (SaS)

 

50. Mgr. PaedDr. Sandra Srholcová (36), psychoterapeut, Hanácka 13, Bratislava - Ružinov (EDS)

 

51. MUDr. František Stano (43), lekár, Marhuľová 12, Bratislava - Vrakuňa (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

52. Katarína Ševčíková (46), podnikateľka, Nerudová 65, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

53. Ing. Katarína Šimončičová (61), občianska aktivistka - Bratislava

otvorene, Dulovo náméstie 4, Bratislava - Ružinov (Nezávislé fórum)

 

54. Ing. Boris Šramko (46), ekonóm, Ráztočná 25, Bratislava - Vrakuňa (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

55. Ing. Dušan Titel (42), športový manažér, Haburská 16, Bratislava - Ružinov (SF, ND)

 

56. MUDr. Milan Urbaník (41), riaditeľ rádia, Hrušovská 11/D, Bratislava - Vrakuňa (EDS)

 

57. Tomáš Valenta (29), obchodný manažér, Nezábudková 22, Bratislava - Ružinov (MOST-HÍD)

 

58. Mgr. Anna Valentová (49), stredoškolská učiteľka, Azovská 3, Bratislava - Ružinov (RIS)

 

59. PaedDr. Jozef Valovič (57), generálny manažér futbalového klubu

, Bajzova 14, Bratislava - Ružinov (SNS)

 

60. Lenka Vargová (42), manažérka, Ondrejovova 15, Bratislava - Ružinov (SDĽ)

 

61. Ing. Peter Wachter (34), cenový analytik, Stavbárska 42, Bratislava - Vrakuňa (SaS)

 

Volebný obvod č. 3, zvolia sa 2 poslanci

 

1. Ing. Peter

Adamec (56), stavebný

inžinier, Korytnická 5, Bratislava - Podunajské Biskupice (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

2. Stanislav Baránko (46), podnikateľ, Amurská 19, Bratislava - Podunajské Biskupice (SNS)

 

3. MUDr. Mária Bertóková (53), lekárka, Podzáhradná 5, Bratislava - Podunajské Biskupice (RIS)

 

4. Ivan Blažiček (64), dôchodca, Dudvážska 18, Bratislava - Podunajské Biskupice (KSS)

 

5. Attila Csontos (46), manažér, Hronská 28, Bratislava - Podunajské Biskupice (SKDÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

6. RSDr. František Dej (61), manažér, Podunajská 11, Bratislava - Podunajské Biskupice (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

7. Bc. Ján Duranský (43), ekonóm, Komárovská 50, Bratislava - Podunajské Biskupice (Občianski kandidáti)

 

8. Petr Faktor (46), súkromný podnikateľ, Petöfiho 12, Bratislava - Podunajské Biskupice (Občianski kandidáti)

 

9. Ing. Olívia Falanga Wurster (37), ekonómka, Podzáhradná 86, Bratislava - Podunajské Biskupice (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

10. Jarmila Ferančíková (47), administratívny pracovník

, Nezvalova 54, Bratislava - Podunajské Biskupice (SNS)

 

11. Ing. Martin Halász (37), politik, Baltská 33, Bratislava - Podunajské Biskupice (SDĽ)

 

12. Eva Holubová (46), bankový úradník, Borekova 22, Bratislava - Podunajské Biskupice (EDS)

 

13. Eugen Krajčovič (38), obchodný

riaditeľ, Popradská 4, Bratislava - Podunajské Biskupice (MOST-HÍD)

 

14. PhDr. Alžbeta Ožvaldová (48), starostka, Pšeničná 9, Bratislava - Podunajské Biskupice (MOST-HÍD)

 

15. MUDr. Pavel Šubert (62), lekár, Výtvarná 46, Bratislava - Podunajské Biskupice (EDS)

 

16. Juraj Tóth (38), súkromný podnikateľ, Ulica 8. mája č. 31, Bratislava - Podunajské Biskupice (SaS)

 

Volebný obvod č. 4, zvolia sa 3 poslanci

 

1. Doc. Ing. Ružena Apalovičová, CSc. (65), informatik, Svätovojtešská 35, Bratislava - Nové Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

2. Peter Baran (55), interiérový dizajnér, Legionárska 11, Bratislava - Nové Mesto (Občianski kandidáti)

 

3. Mgr. Margita Bartalošová (54), manažér kvality

, Riazanská 83, Bratislava - Nové Mesto (LS)

 

4. Mgr. Róbert Beňo (47), redaktor, Desiata ulica 2, Bratislava - Nové Mesto (MOST-HÍD)

 

5. Bc. Jana Budáčová (23), konzultantka, Račianska 51, Bratislava - Nové Mesto (Strana zelených

)

 

6. Mgr. Alena Cingelová (49), tlmočníčka, Škultétyho 10, Bratislava - Nové Mesto (SF, ND)

 

7. Ján Čičmič (65), kultúrny pracovník

, Rozvodná 11, Bratislava - Nové Mesto (Občianski kandidáti)

 

8. Eduard Daniš (52), hasič-záchranár, Odborárska 34, Bratislava - Nové Mesto (KSS)

 

9. MUDr. Pavol Dubček (61), lekár, Nová 4, Bratislava - Nové Mesto

(SF, ND)

 

10. RNDr. Peter Flaškár (54), ekológ, Robotnícka 12, Bratislava - Nové Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

11. Ing. Richard Frimmel (68), stavebný

inžinier, Vajnorská 98/E, Bratislava - Nové Mesto (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

12. Mgr. Dušan Galis (59), futbalový

tréner, Vajnorská 98/F, Bratislava - Nové Mesto (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

13. Miroslav Goldschmied (35), elektrotechnik, Odbojárov 8, Bratislava - Nové Mesto (Občianski kandidáti)

 

14. PhDr. Eva Jaššová, PhD. (55), psychologička, Tomášikova 50/C, Bratislava - Nové Mesto (SNS)

 

15. Ing. Vladimír Klimeš (53), manažér, Čremchová 4/E, Bratislava - Nové Mesto (SaS)

 

16. Mgr. Miroslav Kohuťár (42), vysokoškolský pedagóg, pers. riaditeľ, Klenová 29, Bratislava - Nové Mesto (SF, ND)

 

17. Ing. Ivan Korbíni (47), ekonóm, Sološnická 13, Bratislava - Nové Mesto (SNJ)

 

18. JUDr. Adrián Kucek (31), advokát,  Šancová 106, Bratislava - Nové Mesto (SNS)

 

19. Mgr. Rudolf Kusý (33), učiteľ, Vajnorská 81, Bratislava - Nové Mesto (Nezávislý kandidát)

 

20. Ing. Patrick Lutter (40), chemik, Mestská 8, Bratislava - Nové Mesto (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

21. JUDr. Jaroslav Málek (51), právnik, Kraskova 2, Bratislava - Nové Mesto (DÚS, DS)

 

22. Eva Marčeková (53), podnikateľka, Šancová 92, Bratislava - Nové Mesto (EDS)

 

23. Mgr. Petra Masácová (36), tlmočníčka, Mestská 10, Bratislava - Nové Mesto (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

24. Dr. Ing. Robert Mistrík (43), vedec, Bratislava - Nové Mesto (SaS)

 

25. Mgr. Petra Molnárová (39), živnostníčka, Ovručská 7, Bratislava - Nové Mesto (MOST-HÍD)

 

26. Ing. Arch. Jaroslav Paška (55), poslanec Európskeho parlamentu, Cádrova 7/A, Bratislava - Nové Mesto (SNS)

 

27. MUDr. Edward Radzo (28), lekár, Šancová 108, Bratislava - Nové Mesto (SaS)

 

28. Daniela Rymarenková (51), podnikateľka, Magurská 3, Bratislava - Nové Mesto (EDS)

 

29. PhDr. Miloš Šebo (55), sociálny kurátor, Tupého 15, Bratislava - Nové Mesto (EDS)

 

30. JUDr. Iveta Vajdová (40), advokátka, Bárdošova 25, Bratislava - Nové Mesto (MOST-HÍD)

 

Volebný obvod č. 5, zvolia sa 2 poslanci

 

1. Jozef

Benčič (44), technik, Olšová 10, Bratislava - Rača, (ÚSVIT)

 

2. PaedDr. Jozef Bratina (58), pedagóg, Kadnárova 35, Bratislava - Rača (Strana zelených

)

 

3. Ing. Milada Dobrotková, MPH (54), riaditeľka zariadenia

soc. služieb, Čachtická 17, Bratislava - Rača (Občianski kandidáti)

 

4. Ing. Zuzana Dzivjaková (53), ekonómka, Kadnárova 2525/18, Bratislava - Rača (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

5. Ing. Ignác Havran (54), expert, Dopravná

6, Bratislava - Rača (Nezávislý kandidát)

 

6. Ing. Jozef Házy (60), elektroinžinier, Cyprichova 46, Bratislava - Rača (Nezávislé fórum)

 

7. Ing. Pavol Hudec (54), podnikateľ, Pri vinohradoch 23/D, Bratislava - Rača (EDS)

 

8. Ivan Janečka (43), podnikateľ, Kadnárova 65, Bratislava - Rača (Nezávislé fórum)

 

9. Ing. Milan

Jurečka (61), technik, Tbiliská 9, Bratislava - Rača (SNS)

 

10. Dušan Konečný (37), podnikateľ, Bukovinská 7, Bratislava - Rača (SDĽ)

 

11. Ing. Michal Koniar (62), manažér, Závadská 8, Bratislava - Rača (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

12. Ing. Jaroslav Kuna (44), podnikateľ, Tomanova 80/A, Bratislava - Vajnory (EDS)

 

13. Ing. Karol Lysina (30), inžinier leteckej dopravy

, Široká 30, Bratislava - Vajnory (MOST-HÍD)

 

14. JUDr. Juraj Madzin (55) právnik, Koľajná 29, Bratislava - Rača (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

15. RNDr. Jozef Mihál (44), špecialista na dane

a odvody, Široká 9, Bratislava - Vajnory (SaS)

 

16. Mgr. Peter Pilinský (37), ekológ, Úžiny 3, Bratislava - Rača (Strana zelených)

 

17. Štefan Piteľ (69), dôchodca, Pod Válkom 14, Bratislava - Vajnory (KSS)

 

18. Mgr. Rafael Rafaj (49), poslanec NR SR, Alstrova 190, Bratislava - Rača (SNS)

 

19. Ing. Peter Šinály (51), ekonóm, Karpatské nám. 13, Bratislava - Rača (Občianski kandidáti)

 

20. RNDr. Anna Zemanová (50), špecialistka pre financovanie

samospráv, Koncová 25, Bratislava - Vajnory (SaS)

 

21. MUDr. Ján Zvonár, CSc. (58), lekár, Oráčska 20, Bratislava - Rača (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

22. Rastislav Žitný (37), obchodný

manažér, Závadská 3, Bratislava - Rača (MOST-HÍD)

 

Volebný obvod č. 6, zvolia sa 4 poslanci

 

1. Ing. Martin Bábik (34), ekonomický poradca, Hlaváčiková 10, Bratislava - Karlova Ves (MOST-HÍD)

 

2. Ing. Martin Berta, CSc. (49), programový analytik,Adámiho 20, Bratislava - Karlova Ves (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

3. Oľga Bobovnícka (64), dôchodkyňa, Jurigovo nám. 3, Bratislava - Karlova Ves (SNJ)

 

4. Ing. Marián Bóna (32), motoristický odborník, Gabčíkova 4, Bratislava - Karlova Ves (MOST-HÍD)

 

5. Ing. Ján Černák, CSc (56), pracovník

v štátnej službe, Veternicová 8, Bratislava - Karlova Ves (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

6. Mgr. Jarmila Demková (45), zdravotná

sestra, J.Poničana, Bratislava - Devínska Nová Ves (SNS)

 

7. Ing. Peter

Dubček (59), ekonóm, Pribišova 8, Bratislava - Karlova Ves (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

8. Ing. Vladimír Dulla (56), ekonóm, Majerníkova 50, Bratislava - Karlova Ves (DÚS, DS)

 

9. Miroslav Encinger (56), elektrotechnik, Pod Lipovým 47, Bratislava - Devínska Nová Ves (Občianski kandidáti)

 

10. Ľubomír Farenzena (64), technický riaditeľ, Záhradná 15, Bratislava - Devínska Nová Ves (EDS)

 

11. JUDr. Milan Galanda (46), advokát, Veternicová 12, Bratislava - Karlova Ves (SaS)

 

12. Ing. Jana Gavorníková (45), strojný inžinier, Hlaváčiková 2, Bratislava - Karlova Ves (SNS)

 

13. Ľubomír Grosman (46), podnikateľ, Milana Marčeka 6105/7, Bratislava - Devínska Nová Ves (EDS)

 

14. Ing. Iveta Hanulíková (45), starostka MČ, Donnerova 9, Bratislava - Karlova Ves (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

15. Ing. Robert Harhovský (31), konzultant informačných systémov

, Líščie údolie 65, Bratislava - Karlova Ves, (SaS)

 

16. Ing. Ivan Hirländer (37), strojný inžinier, Na hriadkach 1, Bratislava - Devínska Nová Ves (Strana zelených

)

 

17. Ing. Bystrík Hollý (59), ekonóm, Lackova 1, Bratislava - Karlova Ves (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

18. RNDr. Jozef Hrabina (47), jadrový fyzik, Spádová 10, Bratislava - Devínska Nová Ves (Občianski kandidáti)

 

19. Arpád Jakab (40), konzultant, Matejkova 4, Bratislava - Karlova Ves (MOST-HÍD)

 

20. Mgr. Ladislav Jaško (50), riaditeľ základnej školy

, Štefana Králika 14, Bratislava - Devínska Nová Ves (NF)

 

21. Ing. Pavel Kóňa (53), manažér, Kempelenova 5, Bratislava - Karlova Ves (EDS)

 

22. Milan

Králik (53), riaditeľ, J. Stanislava 1, Bratislava - Karlova Ves (EDS)

 

23. Bc. Filip Križan (23), študent vysokej školy, Hany Meličkovej 22, Bratislava - Karlova Ves (SaS)

 

24. PhDr. Irena Kyrinovičová (50), podnikateľka, Levárska 5, Bratislava - Karlova Ves (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

25. Mário Lengyel (38), živnostník, Pustá 6, Bratislava - Karlova Ves(SDĽ)

 

26. Mgr. Monika Mannová (44), reportérka, Hlaváčiková 4, Bratislava - Karlova Ves, Nezávislý kandidát

 

27. Mgr. Michal Matoušek (29), softvérový špecialista, Jána Stanislava 29, Bratislava - Karlova Ves (SaS)

 

28. Ing. Tibor Merva (57), konštruktér, Karloveská 59, Bratislava - Karlova Ves (Občianski kandidáti)

 

29. Mário Michalec (21), študent, Hlaváčiková 8, Bratislava - Karlova Ves (SNS)

 

30. Ing. Vladimír Mráz (53), inžinier ekonómie, Janšákova 22, Bratislava - Devínska Nová Ves (Nezávislé fórum)

 

31. Ing. Jozef Nagy (42), ekonóm, Lykovcová 1/A, Bratislava - Karlova Ves (MOST-HÍD)

 

32. Juraj Petrovič (38), manažér, Hlaváčiková 35, Bratislava - Karlova Ves (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

33. Ing. Danica Schultzová (28), šéfredaktorka miestnych novín, Hodálova 1, Bratislava - Karlova Ves (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

34. Jozef

Studenič, Dpt. (58), riaditeľ Motorsportu, Jasencová 2 Bratislava

- Devínska Nová Ves (SNS)

 

35. Ing. Emil Šúchal (62), programátor, Púpavová 37, Bratislava - Karlova Ves (SDĽ)

 

36. PhDr. Mgr. Branislav Záhradník (36), právnik/manažér, Veternicová 12, Bratislava - Karlova Ves (Občianski kandidáti)

 

Volebný obvod č. 7, zvolia sa 3 poslanci

 

1. Ladislav Bacigal (45), podnikateľ, Nemčíkova 3, Bratislava - Dúbravka (EDS)

 

2. Ing. Gabriela Bizoňová (30), projektová manažérka, Heyrovského 14, Bratislava - Lamač (MOST-HÍD)

 

3. Ing. Peter Čecho (48), informatik, Ožvoldíkova 11, Bratislava - Dúbravka (Občianski kandidáti)

 

4. Ing. Zuzana Fialová (35), ekonómka, Pod Záhradami

2, Bratislava - Dúbravka (MOST-HÍD)

 

5. Ing. Bc. Peter Fischer (47), ekonóm, Karola Adlera 13, Bratislava - Dúbravka (MOST-HÍD)

 

6. Igor Gajdoš (38), ekonóm, Lipského 5, Bratislava - Dúbravka (SDĽ)

 

7. Mgr. Natália Gálisová (27), pedagogička, Galbavého 2, Bratislava - Dúbravka (Nezávislý kandidát)

 

8. Emil Gluch (32), technik, Saratovská 14, Bratislava - Dúbravka (KDS)

 

9. Ing. Milan

Golský (60), stavebný

inžinier, Lamačská cesta

101, Bratislava - Lamač (SNJ)

 

10. JUDr. Peter

Grom (35), advokát, Studenohorská 61, Bratislava - Lamač (SNS)

 

11. Ing. Peter Hanulík (49), stavebný inžinier, Gallayova 9, Bratislava - Dúbravka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

12. Jozef Havrilla (32), športový komentátor, Cabanova 13/E, Bratislava - Dúbravka (SaS)

 

13. Matej Hlôška (40), živnostník, Fedákova 6, Bratislava - Dúbravka (Strana zelených

)

 

14. Ing. Boris Hradecký (65), strojný inžinier, Cabanova 31, Bratislava - Dúbravka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

15. Eva Jandošová (47), ekonóm, Jadranská 49, Bratislava - Dúbravka (Občianski kandidáti)

 

16. Mgr. Dagmar Kišová (28), asistentka predstavenstva, Homolova 10, Bratislava - Dúbravka (SaS)

 

17. MUDr. Marian Kollár (50), lekár, Rajtákova 33, Bratislava - Lamač (Nezávislý kandidát)

 

18. Ing. Arch. Pavol Králik (59), architekt, Chrobákova 28, Bratislava - Dúbravka (Občianski kandidáti)

 

19. PhDr. Matilda Križanová (60), sociologička, Húščavova 3, Bratislava - Dúbravka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

20. Ing. Ján Kučera (39), podnikateľ, Čsl. tankistov 1, Bratislava - Záhorská Bystrica (SF, ND)

 

21. Štefan Lopušný (65), staviteľ, Bullova 17, Bratislava - Dúbravka (SNJ)

 

22. Mgr. Mária Lukáčová (50), asistentka, Gallayova 21, Bratislava - Dúbravka (KDS)

 

23. Mgr. Mária Mäsiarová (28), advokátka, Koprivnícka 36, Bratislava - Dúbravka (EDS)

 

24. Andrej Mesiarik (45), podnikateľ, Nemčíkova 3, Bratislava - Dúbravka (EDS)

 

25. JUDr. Dušan Mikuláš

(29), právnik, Nejedlého 12, Bratislava - Dúbravka (Nezávislý kandidát)

 

26. JUDr. Ľubomír Nerušil (47), právnik, Koprivnícka 15, Bratislava - Dúbravka (SNS)

 

27. Stanislav Pánis (59), ekonóm, Vrančovičova 42, Bratislava - Lamač (SNJ)

 

28. Ing. Eduard Pokorný (61), prednosta miestneho úradu, Tatranská 26, Bratislava - Záhorská Bystrica (SNS)

 

29. RNDr. Rudolf Požgay, CSc. (59), manažér, Bratislava - Záhorská Bystrica, Pútnická 79 (Nezávislý kandidát)

 

30. Juraj Pravda

(56), manažér, Bratislava - Lamač, Na Barine 9 (SF,ND)

 

31. Ing. Pavol Serej (33), bankový manažér, Hanulova 29, Bratislava - Dúbravka (SaS)

 

32. Ing. Peter Šramko (54), podnikateľ, Heyrovského 6, Bratislava - Lamač (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

33. PaedDr. Milan Trstenský (45), učiteľ, Hanulova 11, Bratislava - Dúbravka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

34. RNDr. Martin Zaťovič (37), učiteľ, Ľuda Zúbka 31, Bratislava - Dúbravka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

Volebný obvod č. 8, zvolí sa 8 poslancov

 

1. JUDr. Štefan Abelovský (52), advokát, Starhradská 2, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

2. Bc. Ivana Antošová (40), manažérka, A. Gwerkovej 13, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

3. Ing. Tomáš Ágošton (56), ekonóm, Vígľašská 5, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

4. Ing. Augustín Arnold (52), energetik, Belinského 5, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

5. Ing. Alexander Ballek (40), ekonóm, Nám. Hraničiarov 1614/13, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

6. Ing. Radovan Bis (31), IT špecialista, Furdekova 1620/6, Bratislava - Petržalka (Sas)

 

7. JUDr. Michal Borgula (49), dôchodca, Palmová 41, Bratislava - Jarovce (ÚSVIT)

 

8. Ing. Ján Brezák (57), kontrolór, Gercenova 33, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

9. Mgr. Ivana Brezinská (39), občianska aktivistka - Petržalské ihriská, Jasovská 39, Bratislava - Petržalka (DÚS, DS)

 

10. Marek Byrtus (29), manažér prevádzky, Brančská 9, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

11. Ing. Vladislav Čapček (54), stavebný inžinier, Krásnohorská 1, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

12. Ing. Jozef

Čapkovič (61), hlavný inšpektor IPB, Jasovská 31, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

13. Oľga Čemanová (46), pokladníčka, Topoľčianska 3201/16, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

14. Ing. Miloš Černák (54), asistent poslanca Európskeho parlamentu, Vranovská 67, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

15. Ing. Beatrica Čulmanová (51), spisovateľka, Iľjušinova 6, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

16. Peter Damajka (46), obchodný

zástupca, Smolenická 1, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

17. Bc. Soňa Dávideková (24), manažérka, Černyševského 3, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

18. Mgr. Ján Dobšovič (28), ornitológ - občiansky aktivista, Švabinského 5, Bratislava - Petržalka (DÚS DS)

 

19. Helena Doktorovová (51), hudobný

pedagóg a dramaturg, Bohrova 9, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

20. Zuzana Droppová (21), študentka vysokej školy, Jasovská 29, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

21. Mgr. Katarína Dubovanová (44), riaditeľka odboru Úradu práce, Vlastenecké nám. 9, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

22. Ing. Tomáš Fabor (57), dopravný inžinier, Lachova 25, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

23. RSDr. Štefan Fábry (61), informačný pracovník

, Romanova 5, Bratislava - Petržalka (KSS)

 

24. Ing. Karol Fajnor (55), dopravný inžinier, Lietavská 9, Bratislava - Petržalka  (ÚSVIT)

 

25. PhDr. Ľudmila Farkašovská (46), redaktorka, Bohrova 9, Bratislava - Petržalka (SF, ND)

 

26. Dušan Figel (50), servisný technik, Topoľčianska 25, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

27. doc., RNDr. Milan

Ftáčnik, CSc. (53), vysokoškolský učiteľ, Budatínska 33, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

28. Rudolf Gallo (58), novinár, Lietavská 12, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

29. Mgr. Eva Gašparíková (62), pedagóg, Mlynarovičova 24, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

30. Mgr. Marian Grexa (50), hudobník, Blagoevova 10, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

31. Ing. Peter Guttman (52), ekonóm, Romanova 12, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS,  KDH, SMK-MKP, OKS)

 

32. Dáša Guzmanová (47), ekonómka, Hrobákova 2497/32, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

33. Kristína Hájková (21), študentka vysokej školy, Lietavská 11, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

34. Ing. Ľudovít Hanák (51), technik, Belinského 7, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MPK, OKS)

 

35. PhDr. Július Hauser (61), riaditeľ Štátneho pedagogického ústavu, Hrobákova 13, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

36. doc. Branislav Hochel, PhDr., CSc. (58), vysokoškolský učiteľ, Farského 4, Bratislava - Petržalka (DÚS, DS)

 

37. Ing. Ján Hrčka (29), súkromný podnikateľ, Bohrova 11, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

38. Mgr. Silvester Húska (58)., živnostník, Mlynarovičova 11, Bratislava - Petržalka (SDĽ)

 

39. Ing. Bc. Milan Hutkai (42), ekonóm, Holičská 14, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

40. Ing. Martin Chren (28), riaditeľ nadácie, Lenardova 16, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

41. RSDr. Viliam Jasaň (57), politológ, Belinského 10, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

42. Ing. Bedřiška Jurzycová (49), súkromný podnikateľ, Kapicova 1, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

43. Ing. Ľubomír Kemko (52), ekonóm, Beňadická 5, Bratislava - Petržalka (LS)

 

44. Ing. Viera Kimerlingová (54), ekonómka, Zadunajská 1, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

45. Stanislav Klenovič (32), bezpečnostný poradca, Mamateyova 14, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

46. Mgr. Andrej Kolesík (27), prírodovedec, Smolenická 2982/16, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

47. Ing. Dušan Kosík (55), stavebný inžinier, Bulíkova 21, Bratislava - Petržalka (DÚS, DS)

 

48. Peter Kostka (34), referent, Romanova 46, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

49. Branislav Kotek (37), podnikateľ, Znievska 7, Bratislava - Petržalka (SDĽ)

 

50. Ing. Vladimír Kovalčík (63), dopravný inžinier, Beňadická 15, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti

 

51. MUDr. František Lašák (56), stomatológ, Medveďovej 30, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

52. Ivan Lengyel (38), živnostník, Wolkrova 27, Bratislava - Petržalka (SDĽ)

 

53. RNDr. Peter Mach (58), štatistik, Ševčenkova 27, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

54. Andrej Machovič (57) manažér, Nám. Hraničiarov 2/A, Bratislava - Petržalka (SNS)

 

55. Peter Marček (55), podnikateľ, Budatínska 41, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

56. Zuzana Martináková (48), predsedníčka politickej strany, Pifflova 3, Bratislava - Petržalka (SF, ND)

 

57. Ing. Roman Masár (47), dopravný inžinier, Blagoevova 14, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

58. Mgr. Fridrich Matejík (51), bezpečnostný analytik, Jasovská 21, Bratislava - Petržalka (ÚSVIT)

 

59. Mgr. Peter Matúška (32), ekonóm, A. Gwerkovej 1537/17, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

60. Ing. Alžbeta Megová (53), ekonómka, Osuského 38, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

61. Mgr. Dušan Mikulec (30), riaditeľ Lepší svet

n. o., Belinského 19, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

62. RNDr. Pavol Minárik, RNDr. (52), poslanec NR SR, Belinského 9, Bratislava - Petržalka (KDS)

 

63. Miloslava Necpalová (54), novinárka, Pečnianska 29, Bratislava - Petržalka (ÚSVIT)

 

64. Ing. Arch. Alexander Németh (46), architekt - pamiatkar, Farského 16, Bratislava - Petržalka (SMER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

65. Ing. Peter Olexa (50), medicínsky reprezentant, Iľjušinova 6, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

66. Ing. Jaroslav Olšovský (52), riaditeľ spoločnosti, Hrobákova 2497/32, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

67. Pavel Ondrejka (33), informatik, Balkánska 16, Bratislava - Rusovce (Strana zelených)

 

68. Ing. Mgr. Jarmila Pagáčová (53), sociálna pracovníčka, ekonómka, Rusovská cesta

3674/11, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

69. doc. RNDr. Karol Pastor, CSc. (59), vysokoškolský učiteľ, Vígľašská 10, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

70. Ing. Arch. Mgr. art. Elena Pätoprstá (49), dizajnér, pritikorupčná aktivistka, Švabinského 20, Bratislava - Petržalka, (DÚS, DS)

 

71. MUDr. Iveta Plšeková (38), lekárka, Mlynarovičova 10, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

72. Jozef Rybár (61), vyšetrovateľ PZ na dôchodku, Holíčska 8, Bratislava - Petržalka (ÚSVIT)

 

73. Marcel Slávik (31), riaditeľ odboru, Rovniankova 14, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

74. MUDr. Dušan Smolka, MPH. (56), lekár, Jungmannova 10, Bratislava - Petržalka (Nezávislý kandidát)

 

75. Mgr. Ladislav Snopko (59), dramaturg, Romanova 33, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

76. Alexander Sorentíny (46), obrábač kovov, Tupolevova 1029/24, Bratislava - Petržalka (EDS)

 

77. Ing. Janka Sulíková (39), ekonómka, Farského 16, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

78. Ing. Tomáš Szarka (33), súkromný podnikateľ, Budatínska 12, Bratislava - Petržalka (SaS)

 

79. PhDr. František Šebej, CSc. (62), psychológ, novinár, Pifflova 6, Bratislava - Petržalka (SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP, OKS)

 

80. Ing. Filip Štefanička (26), referent, Znievska 40, Bratislava - Petržalka (MOST-HÍD)

 

81. Ing. Ján Valter (50), pedagóg, výtvarník, Lenardova 2, Bratislava - Petržalka (Občianski kandidáti)

 

82. Ing. Rita Wagnerová (57), živnostníčka, Smolenická 10, Bratislava - Petržalka (SDĽ)

 

83. MUDr. Eva Žlnková (57), praktický lekár

, Tupolevova 10, Bratislava - Petržalka (MER-SD, ĽS-HZDS, SZS, HZD)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.